V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317909
Users Today : 2
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 219
Users Last 30 days : 971
Users This Month : 556
Total Users : 1317909
Your IP Address : 3.236.116.27

Predpraznični čas z družino Jelenc

Pred prazniki je čas, da se umirimo in sprostimo. Prav to nam je v torek, 19. 12. 2017, v vrtcu ustvarila družina Vide Jelenc. So glasbena družina, ki doma zelo radi skupaj zaigrajo in zapojejo, zato so s seboj prinesli instrumente ter jih predstavili. Dora nam je predstavila prečno flavto, Ana violino in Vidin oče kitaro. Vida in njena mami pa imata zelo lep glas, zato poskrbita za vokal. Otroci so na instrumente imeli možnost tudi zaigrati. Ker pa nam ni uspelo izvabiti iz instrumentov ton, ki smo si ga želeli, smo to prepustili družini Jelenc. Njim je šlo odlično. Zaigrali in zapeli so nam nekaj lepih božičnih pesmi in nam ustvarili veselo predpraznično vzdušje. Na koncu pa smo si ogledali še Božično zgodbo, ki jo je s pomočjo računalnika naredila Vidina mami, njej ati pa je poskrbel za melodijo v ozadju, ki jo je sam sestavil.

Hvala družini Jelenc za njihov čas in prijetno dopoldne, ki smo ga preživeli skupaj.

Ema Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje