V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000315
Users Today : 3
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 49
Users Last 30 days : 200
Users This Month : 60
Total Users : 315
Your IP Address : 44.200.82.149

Zobna asistentka Irena Gortnar

Skrb za zobe je zelo pomembna in jo je potrebno uvajati že od malih nog. Tega se zavedamo tudi v Antonovem vrtcu, zato je v ponedeljek, 2. 10. 2017, k nam na obisk prišla zobna asistentka Irena Gortnar. Najprej se je ustavila v mlajši in srednji skupini, potem pa še v starejši. Za začetek smo si ogledali risanko (pri zobozdravniku), nato pa nam je na zanimiv način razložila in predstavila, kako naj skrbimo za zobe, da bodo zdravi in lepi. Na plišasti lutki z zobki (kravici Špelci in kužku Pikiju) je demonstrirala umivanje zob, potem pa so si otroci skupaj z asistentko umili zobe. Prinesla nam je tudi pobarvanke, ki so jih otroci z veseljem pobarvali. Na koncu pa so se igrali še igro vlog – pri zobozdravniku. Od zdaj naprej bo umivanje zob še bolj zabavno.

Ema Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje