V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317908
Users Today : 1
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 218
Users Last 30 days : 970
Users This Month : 555
Total Users : 1317908
Your IP Address : 3.236.116.27

Letovanje bodočih šolarjev 2017

Kot vsako leto, so se tudi letos bodoči šolarji udeležili tridnevnega letovanja, ki ga vse šolsko leto nestrpno pričakujejo. Prvi dan smo se s kombijem odpeljali proti Brezjam, se nato kopali v bazenu in si kljub dežju ogledali značilnosti Bleda kar iz kombija. Za lep zaključek izleta smo se ustavili še v Škofji Loki, kjer smo preizkusili čarobno (multisenzorno) sobo v osnovni šoli Jela Janežiča ter se posladkali z odličnimi torticami v slaščičarni. Nato smo se odpravili proti Dražgošam, kjer smo uživali še preostala dva dneva. Dnevi so bili polni dogodivščin in energija je bila na višku vse do večera, ko smo na mehkih ležalnikih sladko zaspali. Jutro pa je bilo zopet napolnjeno z novo energijo in novimi pričakovanji za naslednji dan. Preostali otroci iz vrtca so se nam v Dražgošah pridružili zadnji dan letovanja, kjer smo si skupaj ogledali gasilski kombi, opremo gasilca in pripomočke ter s tekom zaključili projekt Mali sonček. Imeli smo se res super in spomini bodo ostali živi še dolgo časa.

Hip, hip, hura!

Irena Vodnik

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje