V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317907
Users Today : 29
Users Yesterday : 26
Users Last 7 days : 217
Users Last 30 days : 969
Users This Month : 554
Total Users : 1317907
Your IP Address : 3.236.116.27

Urh Demšar – operacijski inštrumentar

V vrtcu smo zelo veseli, ko k nam na obisk pridejo starših naših otrok in nam predstavijo kaj zanimivega oziroma, kaj so po poklicu. Tako je v torek, 11. 4. 2017, k nam prišel Urh Demšar – ati našega Martina, ki je zaposlen v Kliničnem centru v Ljubljani kot operacijski inštrumentar. Že preko uniforme, katero je imel oblečeno, so otroci kmalu ugotovil, da Martinov ati dela v zdravstvu. Najprej nam je preko diaprojekcije razložil in predstavil svoj poklic. Otroci so mu z zanimanjem prisluhnili. Predstavil nam je svoj delavni dan. S seboj je prinesel tudi veliko pripomočkov in operacijskih instrumentov, ki jih uporabljajo pri operaciji oz. pri poklicu operacijski inštrumentar. Otrokom pa je bilo še posebej všeč, ko smo v vrtcu »operirali« plišastega levčka. Predstavil je potek operacije od začetka do konca. Bilo je zelo zanimivo in poučno. Otrokom smo nato pripravili kotiček –zdravnik, v katerem se zelo radi igrajo.

Ema Zupanc

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje