V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Praznična prireditev 1. del

Praznična prireditev 1. del

V četrtek, 22. 12. 2016, smo imeli z Antonovim vrtcem prireditev v Kulturnem domu, na kateri smo uprizorili božično zgodbo. Otroci so že težko čakali, da se staršem, sorodnikom in prijateljem predstavijo z zanimivim in pestrim programom. Zaigrali so zgodbo o Jezusovem rojstvu, prepevali ob spremljavi inštrumentov, sami zaigrali na male in orfove inštrumente, deklamirali pesmi in seveda tudi zaplesali. Pri tem se moramo zahvaliti Barbari Kavčič, ki nam je s petjem polepšala večer, kot tudi mladenkama Neži Močnik in Agati Štravs za glasbeno podporo in branje veznega teksta.

Po končanem, lepo doživetem nastopu, smo se posladkali s piškoti, katere so za to priložnost spekli pridni Antončki, druženje pa zaključili s prijetnim klepetom.

Kot smo že slišali na prireditvi: V tem času moramo narediti čim več dobrega. Svojim bližnjim želimo podariti nekaj, kar ne bodo nikoli pozabili. Podarimo jim nas same, naš čas, veselje in dobro voljo.

Blagoslovljene in lepo doživete praznike vam vsem želimo ANTONČKI.

Damijana Leben

 

Foto: Simon Benedičič

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje