V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1313950
Users Today : 4
Users Yesterday : 31
Users Last 7 days : 234
Users Last 30 days : 909
Users This Month : 708
Total Users : 1313950
Your IP Address : 34.204.169.230

Dve predstavi

V torek, 19. aprila, sva z vzgojiteljico Damijano za vse otroke vrtca pripravili lutkovno predstavo Polž Vladimir gre na štop. Zgodba se lepo povezuje z aprilskim tematskim sklopom živali in rastline, saj v njej nastopajo same živali. Lutke sem v vrtec prinesla jaz, izdelale pa smo jih skupaj s še štirimi sošolkami na Pedagoški fakulteti. Otroci so v predstavi zelo uživali, saj so se že vmes glasno smejali, na koncu pa so nama veselo zaploskali.
Že čez dva dneva smo zopet videli zanimivo predstavo. Obiskala nas je Helena Kuhar, Karlina in Matevževa mamica, in nam zaigrala Rdečo Kapico.
Čeprav je vse vloge odigrala sama, se je odlično izkazala, saj je s svojim glasom, načinom gibanja in petjem zelo dobro predstavila različne karakterje. Otroci so bili nad predstavo navdušeni, zato so s Heleno na koncu zapeli še pesem o Rdeči Kapici. V vrtcu je pustila kape, ki jih je uporabljala pri dramatizaciji, tako da so se tudi otroci v naslednjih dneh vživeli v vloge in jih odigrali.

Študentka Urška Potočnik

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje