V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000315
Users Today : 3
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 49
Users Last 30 days : 200
Users This Month : 60
Total Users : 315
Your IP Address : 44.200.82.149

Štirje katoliški vrtci na Brezjah

V sredo, 20. 5. 2015, so se otroci Antonovega vrtca iz Železnikov, Baragovega vrtca iz Stražišča, Vrtca pri sv. Ani v Žireh in Vrtca sončni žarek iz Škofje Loke srečali pri Mariji Pomagaj. To je bil zaključek celoletnega projekta z naslovom Vi ste moji prijatelji, ki je potekal v vseh katoliških vrtcih v Sloveniji. Od septembra lani smo se dopisovali, si pošiljali fotografije in pisali zgodbo v nadaljevanjih. Na Brezjah smo se zbrali ob dramatizaciji resnične zgodbe o čudežni ozdravitvi sestre Tončke. Za prijetno in razgibano druženje so poskrbeli bansi. Z molitvijo rožnega venca in litanijami s karlobaškim napevom so otroški glasovi napolnili cerkev ter počastili Marijo. Otroci so se z romanja vrnili veseli in navdušeni nad velikim številom otrok, ki so prišli na srečanje.

Nežka Čufar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje