V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Čarobnost gozda

S starejšo skupino otrok smo pričeli gozd obiskovati v mesecu aprilu. Pri vseh obiskih gozda so otroci ob različnih dejavnostih in igrah opazovali, razvrščali in urejali različne naravne predmete, kot so vejice, palice, cvetovi, listi in kamenje. Škratu Patu smo pomagali skuhati čarobno čorbo za bolne škrate, kasneje pa se nam je v pismu zahvalil in nam zraven poslal še sladko suho sadje. Z otroki smo se po vsakem obisku gozda vrnili polni pozitivne energije in zadovoljstva. Menim, da je gozd čudovit prostor tako za otroke kot odrasle; v njem je veliko možnosti za igro, učenje, raziskovanje, občudovanje in tudi umiritev.

Študentka Irena Kokalj

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje