V sredo, 11.03.2015, na predvečer gregorjevega, ko se ptički ženijo, smo se z otroki Antonovega vrtca pridružili prireditvi Luč v vodo. Zapeli smo tri pesmice, s katerimi smo pozdravili pomlad. Prireditve se je udeležilo veliko število otrok, pri petju pa so nam pomagali celo nekateri najmlajši.
Po nastopu in zaključnih moderatorjevih besedah smo po vodi spustili gregorčke. Malo nam je sicer ponagajal veter, vendar pa je ob dobri volji udeležencev in lepem pogledu na plavajoče umetnine prireditev lepo uspela.
Damijana Leben













Users Today : 4
Users Yesterday : 38
Users Last 7 days : 213
Users Last 30 days : 1093
Users This Month : 799
Total Users : 1340254
Your IP Address : 216.73.217.37

