V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Izlet z avtobusom do slastnih piškotov

V četrtek, 23. 10. 2014, smo imeli v Antonovem vrtcu kljub dežju prav posebno lep dan. Vsi iz vrtca smo se namreč podali na izlet z avtobusom. Za nekatere najmlajše je bila to prva vožnja z avtobusom, zato si lahko mislite, kako zelo so uživali. Pot nas je vodila do našega prijatelja Oskarja, ki hodi v starejšo skupino. Obiskali smo njegovo družino in njegova starša sta nam imela pokazati veliko zanimivega.

Ogledali smo si, kako poteka peka res slastnih piškotov, kako se jih zamesi, sledila pa je seveda še degustacija le teh. V delavnici je bilo še posebej zabavno za dečke. Otroci so imeli veliko dela z ogledom različnega orodja, katerega smo poimenovali, si ga natančno ogledali in seveda tudi preiskusili. Otroci so veselo zabijali, strigli, merili, risali…

Družini se za tako lepo doživet dan iz srca zahvaljujemo.

Damijana Leben

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje