Vzgojiteljica vpraša: »Zakaj imajo žabe nos?«
Deklica: »Ne vem.«
Vzgojiteljica: »Zakaj pa imamo mi nos?«
Deklica: »Eeem, zato, da smo smrkavi.«







Users Today : 28
Users Yesterday : 41
Users Last 7 days : 249
Users Last 30 days : 1133
Users This Month : 864
Total Users : 1340319
Your IP Address : 216.73.216.138Vzgojiteljica vpraša: »Zakaj imajo žabe nos?«
Deklica: »Ne vem.«
Vzgojiteljica: »Zakaj pa imamo mi nos?«
Deklica: »Eeem, zato, da smo smrkavi.«