Vzgojiteljica vpraša: »Zakaj imajo žabe nos?«
Deklica: »Ne vem.«
Vzgojiteljica: »Zakaj pa imamo mi nos?«
Deklica: »Eeem, zato, da smo smrkavi.«







Users Today : 3
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 254
Users Last 30 days : 1151
Users This Month : 618
Total Users : 1340073
Your IP Address : 18.97.9.170Vzgojiteljica vpraša: »Zakaj imajo žabe nos?«
Deklica: »Ne vem.«
Vzgojiteljica: »Zakaj pa imamo mi nos?«
Deklica: »Eeem, zato, da smo smrkavi.«