V sredo, 5.2.2014, nas je v vrtcu obiskala knjižničarka gospa Marija Rovtar, s svojo hčerko Tonko.
Razkazala nem je lepo zbirko zelo različnih knjigic, poleg tega pa nam je povedala tudi veliko zanimivega, tako o knjigah kot o vsem, kar je z njimi povezano.
Otroci so si zapomnili, da je s knjigami treba ravnati spoštljivo. Gospa Marija nam je knjige pustila v vrtcu, mi pa jih že z velikim zanimanjem listamo, si ogledujemo slike in tudi kaj preberemo.
Tudi gospa Marija je vsaki skupini prebrala pravljico, ki so ji otroci pozorno in z zanimanjem sledili.
V prijetnem in poučnem druženju, je dopoldne minilo kot bi trenil. Za dobro voljo in veliko zanimivih in koristnih informacij se gospe Mariji Rovtar in Tonki najlepše zahvaljujemo.
Damijana Leben













Users Today : 38
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 209
Users Last 30 days : 1089
Users This Month : 795
Total Users : 1340250
Your IP Address : 216.73.216.250

