• Termomat
    Vzgojiteljica naroči deklici, naj gre k drugi vzgojiteljici po termometer. Deklica pride do nje in reče: »Prosim, če mi daš termomat.«

Your IP Address : 3.80.4.147

Vrtec Selca na obisku

V mesecu septembru smo se s kombijem odpeljali v Železnike. Najprej smo si ogledali zares čudovite fotografije razstavljene v galeriji muzeja.

Nato nas je kombi odpeljal pred Antonov vrtec. Prijateljem, ki so nas obiskali junija, smo obljubili, da jim obisk vrnemo. Najprej smo si ogledali okolico in notranjost vrtca, potem pa čisto zgoraj srečali tudi otroke, ki so nas že pričakovali. Skupaj smo zapeli nekaj pesmic in se posladkali s sladoledom. Nato smo jim podarilim ribice, ki so jih otroci izdelali za prijatelje, se igrali in prav veselo klepetali. Kar prehitro je prišel čas, ko smo se morali posloviti. Na parkirišču je že čakal kombi, ki nas je odpeljal nazaj v vrtec v Selca. Otroci so navdušeno pripovedovali, kaj so videli, nekateri pa so našteli tudi otroke, s katerimi so se igrali. Kljub deževnemu dopoldnevu smo imeli prav lep izlet.

Bernarda Kenda