V soboto, 7. 9. 2013, smo se družine otrok in zaposleni iz Antonovega vrtca odpravili na izlet v Dražgoše. Zbrali smo se na igrišču pred osnovno šolo v Dražgošah, nato pa smo se peš odpravili do stare cerkve sv. Lucije. Tu je gospod župnik Tine Skok daroval sveto mašo na prostem. Po končani sveti maši je sledila malica ter družabne igre, ki so bile bolj naravoslovno obarvane. Takšna druženja otrokom veliko pomenijo in se jih radi spominjajo tudi, ko so že šolarji.
Katja Vlašič













Users Today : 37
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 208
Users Last 30 days : 1088
Users This Month : 794
Total Users : 1340249
Your IP Address : 216.73.216.250

