V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Klekljarska šola na obisku

V sklopu spoznavanja ljudskega izročila smo vzgojiteljice želele otrokom približati tudi klekljanje. Ponavadi povabimo v vrtec starejše klekljarice, tokrat pa so nas v času zimskih počitnic razveselile sestre vrtičkarjev, ki obiskujejo klekljarsko šolo v Železnikih. Prišle so z učiteljico Ireno Benedičič in nam pokazale svoje izdelke in priznanja ter pred nami klekljale. Seveda smo spoznavali njihove pripomočke, vzorce, iskali kaj spada skupaj ter se čudili njihovi spretnosti, vztrajnosti. Hvaležni smo jim za njihov obisk in upamo, da se jim bo čez nekaj let pridružilo še nekaj otrok, ki sedaj še hodijo v vrtec.

Nežka Čufar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje