Na predvečer gregorjevega v Železnikih Turistično društvo pripravlja prireditev Luč v vodo. Letos so k sodelovanju pri oblikovanju programa povabili naš vrtec. Pripravili smo kratek glasbeni nastop. Otroci so ob spremljavi kitar in flavte zapeli ter zaplesali pesmi Jaz pa pojdem na Gorenjsko, Pomladno in Pod lipco. Ko se je stemnilo, smo v vodo spustili gregorčke, ki smo jih naredili na delavnici skupaj s starši.













Users Today : 38
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 209
Users Last 30 days : 1089
Users This Month : 795
Total Users : 1340250
Your IP Address : 216.73.216.250

