V torek, 13.1.2009, smo gostili otroke in učiteljice iz OŠ Dražgoše. Zaigrali so nam lutkovno – glasbeno predstavo z naslovom Tobija, s katero so gostovali tudi v drugih vrtcih. Ob spremljavi Marjete Naglič za klavirjem so otroci čudovito zapeli in animirali lutke kot pravi profesionalci.













Users Today : 37
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 238
Users Last 30 days : 1116
Users This Month : 794
Total Users : 1340249
Your IP Address : 216.73.217.154

