V četrtek, 18.12.2008, smo v vrtec povabili sosede, ki jih pogosto srečujemo, ko gremo z otroki na sprehod. Razveselili smo jih s petjem, plesom, dramatizacijo in darilom. Seveda tudi oni niso prišli na obisk praznih rok. V prijetnem kramljanju ob kavi in domačem pecivu smo poglabljali prijateljske odnose in si ob slovesu voščili lepe praznike.













Users Today : 37
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 238
Users Last 30 days : 1116
Users This Month : 794
Total Users : 1340249
Your IP Address : 216.73.217.154

