V četrtek, 18.12.2008, smo v vrtec povabili sosede, ki jih pogosto srečujemo, ko gremo z otroki na sprehod. Razveselili smo jih s petjem, plesom, dramatizacijo in darilom. Seveda tudi oni niso prišli na obisk praznih rok. V prijetnem kramljanju ob kavi in domačem pecivu smo poglabljali prijateljske odnose in si ob slovesu voščili lepe praznike.












Users Today : 1
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 252
Users Last 30 days : 1149
Users This Month : 616
Total Users : 1340071
Your IP Address : 18.97.9.170

