V sredo, 2.7.2008, smo se otroci in vzgojiteljice vseh skupin z avtobusom odpeljali na izlet. Izstopili smo v Dražgošah in pot nadaljevali proti Svetemu križu. Med potjo smo našli sladke borovnice, ki so jih otroci z veseljem nabrali, še z večjim veseljem pa so jih seveda pomalicali. V cerkvi smo zapeli in se zahvalili za lep dan, nato pa smo se po prijetni, senčni gozdni poti odpravili nazaj.













Users Today : 37
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 238
Users Last 30 days : 1116
Users This Month : 794
Total Users : 1340249
Your IP Address : 216.73.217.154

