V soboto, 14.6.2008, smo se zbrali v cerkvi zavetnika naše vrtca, da se Bogu in drug drugemu zahvalimo za vse lepo, kar smo v preteklem šolskem letu skupaj doživeli. Sveto mašo je daroval ravnatelj Andrej Jemec, sodelovali so straši bodočih šolarjev, prepevali pa otroci in vzgojiteljice Antonovega vrtca ob spremljavi kitar, saksofona in violine.
Program smo nadaljevali v vrtcu, kjer so starši razveselili otroke z igro Muca Rozalinda. Mali maturanti, ki zapuščajo Antonov vrtec so prejeli darila, nato pa smo se pred vrtcem posladkali z dobrotami, ki so jih prinesli starši.












Users Today : 0
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 251
Users Last 30 days : 1148
Users This Month : 615
Total Users : 1340070
Your IP Address : 18.97.9.170

