V soboto, 14.6.2008, smo se zbrali v cerkvi zavetnika naše vrtca, da se Bogu in drug drugemu zahvalimo za vse lepo, kar smo v preteklem šolskem letu skupaj doživeli. Sveto mašo je daroval ravnatelj Andrej Jemec, sodelovali so straši bodočih šolarjev, prepevali pa otroci in vzgojiteljice Antonovega vrtca ob spremljavi kitar, saksofona in violine.
Program smo nadaljevali v vrtcu, kjer so starši razveselili otroke z igro Muca Rozalinda. Mali maturanti, ki zapuščajo Antonov vrtec so prejeli darila, nato pa smo se pred vrtcem posladkali z dobrotami, ki so jih prinesli starši.













Users Today : 37
Users Yesterday : 22
Users Last 7 days : 238
Users Last 30 days : 1116
Users This Month : 794
Total Users : 1340249
Your IP Address : 216.73.217.154

