V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317908
Users Today : 1
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 218
Users Last 30 days : 970
Users This Month : 555
Total Users : 1317908
Your IP Address : 3.236.116.27

Kostanjevi dnevi

Vse skupine Antonovega vrtca smo se v ponedeljek lotili nabiranja kostanja okoli vrtca. Otroci so ga nabirali v košare ali kanglice, ga presuvali v samokolnice ter ga prevažali v večje gajbice. Spretnejši so se lotili celo kostanjevih ježic in marsikateremu otroku je uspelo kostanj zbezati na plano. Nabirali smo navadni gozdni kostanj in divji kostanj, katerega smo kasneje tudi razvrstili.

Nabrali smo res lepo količino kostanja, zato smo izkoristili ugodno vreme in v torek pripravili kostanjev piknik. Kuharica Nataša nam je spekla kostanj in omamne dišave so se širile po vrtčevskem dvorišču.

S širokimi nasmehi na obrazih smo začeli uživati hrustljave in tople kostanje.

Ta čudovit piknik je bil odlična priložnost, da smo se se vsi  v vrtcu povezali in uživali v okusnih darovih narave ter veselih skupnih trenutkih.

Damijana Leben


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje