V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Pretečenec
    Deklica komentira jutranjo malico: »A danes smo pa dobili pretečenec (prepečenec) zraven čaja?«

Obisk

000314
Users Today : 2
Users Yesterday : 3
Users Last 7 days : 48
Users Last 30 days : 199
Users This Month : 59
Total Users : 314
Your IP Address : 44.192.92.49

Od jeseni do pomladi 2. del

Z odprtjem razstave Od jeseni do pomladi smo vstopili v praznovanje 20. obletnice delovanja Antonovega vrtca. To je naša 4. razstava v galeriji Muzeja Železniki in upravičeno smo lahko ponosni, da je tako majhen vrtec že tolikokrat napolnil galerijo z izvirnimi otroškimi umetninami. Tokrat je na ogled tudi fotografski pregled dogodkov vseh let, za kar smo še posebej hvaležni Aleksandru Čufarju. V nastopu so sodelovali sedanji in nekdanji gojenci vrtca ter družina Markelj. Že na fotografijah lahko vidite, koliko različnih instrumentov se učijo nekdanji vrtičkarji v glasbeni šoli in z veseljem se odzovejo našemu povabilu, da nam obogatijo program. Za slastno pogostitev smo tokrat poskrbele vzgojiteljice z obilico doma pečenih dobrot.

Nežka Čufar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje