V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Rokavi
    Pred umivanjem vzgojiteljica reče otrokom, naj zavihajo rokave. Deček reče: “Zavihal bom kokave.”

Obisk

1317909
Users Today : 2
Users Yesterday : 29
Users Last 7 days : 219
Users Last 30 days : 971
Users This Month : 556
Total Users : 1317909
Your IP Address : 3.236.116.27

Kino v vrtcu

Juhu, danes je dan za kino! »Kaj pa je sploh kino?« so se spraševali otroci. Vedeli so, da vzgojiteljice nekaj pripravljamo, ker je po celem vrtcu dišalo po kokicah, ki na samem dogodku ne smejo manjkati. Seveda v pravi kino nismo mogli iti, zato pa je kino prišel kar k nam v vrtec. Vzgojiteljice smo poskrbele, da je bilo vse tako, kot v pravem kinu. V posebni napravi smo najprej spekli polno skledo kokic, otroci pa so morali na blagajni kupiti tudi karte za ogled filma. No, filma sicer nismo pogledali, ker je bila na sporedu risanka Krtkova dobra dela. Kot v pravih kinomatografih so nas v prostor spustili le nekaj minut pred začetkom risanke. Posedli smo se na stole in vsak je dobil svojo posodico s kokicami.

Kaj pa vi? Kdaj ste bili nazadnje v kinu?

Katja Luznar

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje