V majhni hiši je veliko prijateljev

Iskrica

  • Kdo kliče?
    Vzgojiteljici zazvoni telefon in vpraša otroke: »Kdo kliče?« Deklica odgovori: »Tvoj preljubo ženo.«

Obisk

1314015
Users Today : 6
Users Yesterday : 23
Users Last 7 days : 251
Users Last 30 days : 920
Users This Month : 773
Total Users : 1314015
Your IP Address : 44.220.62.183

Obisk podjetja Alples V Železnikih

V sredo, 21. 6. 2017, smo se z otroki starejše in srednje skupine odpravili na daljši sprehod kar do podjetja Alples. Po poti so bili otroci zelo pozorni opazovalci. Ponosno so pripovedovali in kazali, kje delajo njihovi starši. In nekateri starši so zaposleni tudi v podjetju Alples. Že na vhodu v podjetje nas je prijazno sprejel Lanin ati, Primož Lušina. Vstopili smo v velik prostor. Najprej smo se sprehodili skozi proizvodnjo. Otroci so se najbolj čudili velikim delovnim strojem. Ogledali smo si tudi veliko skladišče s čudežnim dvigalom, ki vozi kar sam od sebe, kot so naslednji dan povedali otroci v vrtcu. Preden pa smo zaključili ogled, smo vstopili še v prodajalno s pohištvom in si tako ogledali še končne izdelke, ki nastanejo v tovarni Alples.

To je bil zelo poučen in zanimiv dan za vse nas. Ker pa nam je bilo že pošteno vroče, smo se odpravili še na sladoled, kjer smo se prav lepo shladili.

Damijana Leben

 


Podatki

Antonov vrtec
Škovine 1
4228 Železniki

Tel.: 04 510 25 00
GSM: 041 63 10 93
antonov.vrtec(at)rkc.si

Vodstvo

Direktor

Tine Skok


Ravnateljica

Nežka Čufar

Odpiralni čas

Od ponedeljka do petka
od 5:30 do 15:30 ure.

Iskanje